ליטיגציה מסחרית

המשרד מציע שירותים מגוונים בתחומי הליטיגציה מסחרית, הייצוג המשפטי והגישור והבוררות, במקרים של תביעות משפטיות הנידונות בישראל ובחו"ל, ומייצג לקוחות וצדדים שונים בתביעות ובהליכים משפטיים.

הליכים משפטיים אלו כוללים בין היתר, הגשה וניהול תביעות, התגוננות מפני תביעות, בקשות שונות לרבות בקשות לצווי מניעה, בקשות לצווי עשה ואכיפה, עיקולים זמניים וקבועים, בקשות ערעור, בקשות רשות ערעור, משא ומתן והסכמי סיום סכסוך לפי הצורך.

המשרד מופיע ומייצג לקוחות במגוון ערכאות וטריבונאלים המשפטיים ומיישם אסטרטגיות פעולה משפטיות הנכונות לנסיבות הייחודיות בכל תיק ומבוססות על מומחיות וניסיון שנצבר לאורך שנים במיומנות ובאחריות מרבית.

מגבשים אסטרטגיה

במשרדנו טיפול בכל תיק מתחיל בתכנון מוקדם ויסודי של כל המהלכים שבכוונתנו לנקוט וגיבוש תכנית פעולה ברורה. בראש וראשונה אנו בוחנים את היעדים העסקיים של הלקוח ועל בסיסה מתווים את המהלכים שיש לנקוט על מנת להגשים יעדים אלה.

מנהלים סיכונים

עוד טרם נקיטת פעולות בהליך משרדנו מבצע ניתוח מקיף של כלל הסיכויים והסיכונים בנסיבות המקרה בתוך הטריטוריה המשפטית הרלבנטית ומציג ללקוח באופן שקוף וחסר פניות את הסיכויים להצלחת התביעה בבית המשפט אל מול הסיכונים הגלומים בה.

מיומנים בליטיגציה

בהליך הליטגטורי משרדנו מלווה את לקוחותיו תוך הכרה והבנה של צרכיהם השונים ונקיטת פעולות מגוונות ויצירתיות לפתרון אפקטיבי של הסכסוכים הקיימים, החל מיישום האסטרטגיה המשפטית שהותאמה לצרכי הלקוח, דרך ייעוץ וליווי שוטף לאורך ההליך וכמובן בהליך הייצוג עצמו בפני הערכאות המשפטיות השונות לרבות ביישוב הסכסוכים בדרכים חלופיות.

מקפידים על יסודיות וירידה לפרטים

אנו מאמינים כי הכנה מוקדמת, הכרת הפרטים באופן יסודי ומלא, שליטה ללא תנאי בחוק ובפסיקה הם תנאי מוקדם ובסיסי המבטיח מקסום של סיכויי ההצלחה והגשמת היעדים של לקוחותינו. ההכנה אינה מסתכמת בשליטה מוחלטת בפרטי התיק ובמקרה הספציפי, אלא גם עריכת תחקיר מקיף והכרה מדוקדקת של הצד השני, עורכי דינו והמותב שנקבע בתיק (בין אם שופט אחד או הרכב).

שומרים על דינמיות

ניסיוננו מאפשר לנו לזהות תהליכים המתרחשים בבית המשפט לאורך ניהול הסכסוך ולהתאים את עצמנו לנסיבות מבלי להיות כבולים לאסטרטגיה מסוימת עת מתברר כי זו כבר אינה משרתת את הלקוח באופן מיטבי. גילוי גמישות, זריזות מחשבה והסתגלות מהירה לשינויים המתרחשים בתיק מגדילים משמעותית את סיכויי הניצחון וההצלחה.

עין תמיד על המטרה

משרדנו מאמין כי המטרה צריכה להיות הגשמת היעדים שהוצבו ולכן יש לזכור כי לעיתים הניצחון במערכה הוא לא להיכנס אליה כלל ועדיין להביא לידי מימוש יעדיו של הלקוח.

מניסיוננו למדנו להבין ולזהות את העומסים הרגשיים והנפשיים העומדים בפני הלקוח בעת ניהול הליך משפטי מורכב ואנו פועלים באופן עקבי כדי להדריך את לקוחותינו בכל שלב ושלב, תוך יצירת תחושה של ביטחון וחוסן.

עם לקוחות המשרד נמנים חברות ישראליות וחברות בינלאומיות, בעלי שליטה בחברות, אנשי עסקים, שותפויות ומיזמים שונים.

שיתוף:
צרו קשר
דילוג לתוכן