ייעוץ וליווי שוטף לעסקים

משרדנו מלווה חברות ועסקים בפעילותם העסקית החל משלב ההקמה ובמהלך פעילותם השוטפת במגוון רחב של נושאים ואתגרים בהם נתקל כל עסק במהלך פעילותו.

משרדנו מספק ללקוחותיו מעטפת משפטית ויעוץ משפטי אישי במטרה לסייע בהשגת מטרות עסקיות ואישיות בבניית העסק ובניהולו השוטף תוך מתן הגנה משפטית עקבית וברמה הגבוהה ביותר.

מטרותינו המרכזית

מטרותינו המרכזית בליווי השוטף לעסקים הינן:

1. פעילות משפטית הגנתית – להפחית עד לבטל את הסיכונים המשפטיים הנובעים מהפעילות העסקית ואת חשיפת העסק להליכים משפטיים שעלולים להינקט נגדו.

2. פעילות משפטית התקפית – איתור וזיהוי כל פעילות מסחרית אשר פוגעת או עלולה לפגוע במהלך עסקיו התקין של העסק באופן שאינו חוקי ונקיטת פעולות להפסקתן לאלתר של פעילויות אלו באסטרטגיות משפטיות שונות.

ניסיוננו מלמד כי ליווי משפטי יעיל תוך הפעלת הפעילויות האמורות לעיל משפר לבלי היכר את יכולותיו של העסק לשמור על תדמית ראויה, לחסוך משאבים רבים שהיו עלולים להתבזבז בניהול הליכים משפטיים מיותרים ולשמור על יתרונות מסחריים שלעיתים מתבטלים על ידי גורמים שלישיים תוך נקיטת צעדים שאינם חוקיים.

אימוץ תהליכי עבודה נכונים

הליווי המשפטי מוביל את הפירמה לאימוץ תהליכי עבודה נכונים הכוללים ניהול הליכי תיעוד מיטביים שעשויים להגדיל משמעותית ואפילו להבטיח הצלחה בהליכים משפטיים עתידיים.

בנוסף, כל עסק מקיים התנהלות מול מוסדות וגורמי רגולציה שונים וזקוק לייעוץ משפטי נכון שיאפשר פעילות מהירה ויעילה בהוצאת אישורים, היתרים, רישיונות וכיו"ב.

הכנה משפטית לכל תרחיש

טרם הרחבה או שינוי של תחומי הפעילות של העסק תיערך בדיקה יסודית של ההשלכות האפשריות על העסק ברמה המשפטית על כל היבטיה. בדיקה זו תאפשר להעריך מראש סיכונים משפטיים פוטנציאליים ולנהל מערך ארגוני מתאים לצמצום הסיכונים והקמת פלטפורמה עסקית אופטימלית המעניקה אפשרויות מסחריות מגוונות והגנה משפטית מוגברת.

ביטחון ושקט נפשי

ליווי משפטי שוטף מעניק יתרונות משמעותיים לעסק בין היתר תוך קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המכיר את העסק על חוזקותיו וחולשותיו ויודע לנתח את פעילותו ואת ההשלכות המשפטיות אשר נובעות או עשויות לנבוע ממנה.

כמו כן, ליווי משפטי לאורך זמן מקנה תחושת ביטחון ואמון בין הצדדים אשר הולכת ומתגברת עם הזמן, דבר המשפר, באופן טבעי, את איכות התוצר המתקבל.

שיתוף:
צרו קשר
דילוג לתוכן