חוזים מסחריים

הפרטים הקטנים עושים את ההבדל

העולם המסחרי בו אנו פועלים הופך להיות מאתגר ומורכב יותר עם הזמן.

כיום, יותר מאי פעם, יש לשים דגש על הפרטים הקטנים בכל התקשרות מסחרית ולתת תשומת לב מרבית לנסיבות והמורכבויות של כל התקשרות. על כן משרדנו פועל לעריכת הסכמים מסחריים יסודיים התפורים למידותיו של הלקוח הספציפי ועונים על צרכיו הייחודיים.

מניסיוננו, הכנה מקיפה לקראת כריתתו של הסכם, הכרת הענף על בוריו ולמידת הצדדים להסכם מובילים להסכם אופטימלי שיודע לחזות בהצטיינות תרחישים עתידיים ומחלוקות פוטנציאליות שאילולא עבודת הכנה יסודית יהיה קשה מאד לפתור אותן, דבר שעלול להוביל לעלויות משמעותיות ללקוחות.

הפרטים הקטנים הם ההבדל בין שקט נפשי ושיתוף פעולה ארוך שנים ופורה לבין התקשרות עמוסת משברים והוצאות נכבדות מהן היה ניתן להימנע.

חשיבות הניסיון

ניסיוננו רב השנים בייצוג בבתי משפט מוביל לכך שמשרדנו יודע לצפות מראש כיצד יתייחס בית המשפט לכל סעיף המתקיים בהסכם עת הוא יידרש לכך ולפעול באופן מיטבי כך שיהיה בהסכם מנגנונים מתאימים להגנה מקסימלית על הלקוח.

כמו כן, ניסיונו רב השנים של מייסד המשרד, לירן נצח, בעולם העסקי מקל עליו להוביל את הצדדים להסכמות הגיוניות ברמה המסחרית בשלב המו"מ לקראת כריתתו של ההסכם.

הגנה משפטית משולבת עם הגיון מסחרי

במקרים רבים משרד עורכי הדין מסתכל על ההסכם הנרקם באספקלריה משפטית בלבד, דבר המוביל במקרים לא מעטים לכישלון במו"מ לקראת שיתוף פעולה שהיה בעל פוטנציאל יוצא מן הכלל. כישלון זה יכול היה להימנע בחלק מהמקרים באמצעות חשיבה יצירתית והבנה טובה יותר של העולם המסחרי בו פועלים הצדדים עם האילוצים הקיימים בו.

למשרדנו ניסיון רב בניהול מו"מ בהסכמי שיתוף פעולה בין הצדדים ובהתגברות על מחלוקות באופן שמגן בצורה הרמטית על הלקוח ברמה המשפטית ובמקביל מקנה לו גמישות מסחרית ויכולת לנהל שיתופי פעולה מגוונים.

משרדנו בקיא בחקיקה בפסיקה הקיימת בתחום דיני החוזים ויודע לערוך ולהוציא אל הפועל הסכמים מסחריים במגוון תחומים אשר מגנים על האינטרסים של הלקוח באופן מיטבי ומאפשרים לו לנהל את עסקיו ללא דאגה לפרצות ולקונות בלתי מחויבות המציאות.

שיתוף:
צרו קשר
דילוג לתוכן