גביה משפטית

גביה משפטית מהירה ואפקטיבית

במהלך עבודתנו השוטפת עם חברות ועסקים לאורך השנים פיתח משרדנו מומחיות ייחודית בהליכי הגבייה המשפטית תוך רישום הצלחות כבירות בגביית חובות בסדרי גודל מהותיים ביותר אותם לא הצליחו לגבות עד שהגיעו לטיפול משרדנו.

לא גבינו – לא שילמת!

אנו מבינים כי ישנם חובות העלולים להיות הרסניים עבור עסק ו/או חברה ועשויים לפגוע בצורה אנושה בתזרים המזומנים וביכולת הצמיחה ובמקרים הקשים יותר, אף הפירעון, של בעלי החוב.

לאור זאת, משרדנו פועל במתכונת של תשלום על בסיס הצלחה בכל הנוגע לתיקי גבייה.

אנו בטוחים במיומנויות הגבוהות שלנו בגביית חובות מורכבים והפעלת לחץ יעיל על חייבים המנסים להתחמק מתשלום.

כמו כן, כחלק מהשקפתנו בה אנו רואים עצמנו כשותפים לדרך של לקוחותינו אנו מאמינים כי אין זה נכון להעמיס עליהם הוצאות נוספות עת הם מתמודדים עם גביית חובות.

לאור זאת, מדיניות התשלום על פי הצלחה הוכיחה עצמה בכל ההיבטים ומשרדנו מקפיד לפעול במהירות וביעילות לגביית החוב לכשזה מובא לטיפולו תוך ידיעה כי מהירות הטיפול מגדילה משמעותית את סיכויי הפירעון.

יצירתיות בגביה מובילה להצלחה

משרדים רבים אשר עוסקים בתחום הגבייה אמנם פועלים במסירות עבור לקוחותיהם אך משתמשים באותן דרכי פעולה מוכרות (ולעיתים אף בנאליות) לגביית החוב שאולי יצלחו בגביית חובות "פשוטים" אך לא יסייעו עת מדובר בהליך גבייה מורכב ו/או בחייב מתוחכם המנסה להתחמק בדרכים שונות מתשלום חובו.

בהליכים מעין אלו, יש לנקוט בדרכי פעולה יצירתיות ובטקטיקה משפטית המאפשרת הפעלת לחץ אפקטיבי ועקבי שיאפשר את גביית החוב במהירות וביעילות לשביעות רצונו של הלקוח.

מומחיות במגוון הליכי גבייה

משרדנו מלווה את לקוחותיו במגוון הליכים לגביית חובותיהם וביניהם:

  • ניהול הליכים קדם משפטיים לגבייה מוקדמת ומהירה.
  • ייצוג בתביעות כספיות ונקיטת הליכים שונים שמטרתם, בין היתר, מניעת "הברחת נכסים" על ידי החייב והסתתרות כגון: צווי מניעה, צווי עיכוב יציאה מן הארץ, עיקולים, כינוסי נכסים זמניים, עיקולים, תביעות להרמות מסך וכיו"ב.
  • ניהול הליכי הוצאה לפועל – מיצוי כלל ההליכים הניתנים לנקיטה מול החייב תוך זיהוי והתמקדות בהליכים המפעילים את הלחץ היעיל ביותר על החייב עד לגביית החוב באופן מוצלח.
  • כינוס נכסים ופרוקים – במקרים המתאימים מגיש משרדנו בקשות לפשיטת רגל, כינוס נכסים ופירוק חברות.

משרדנו יודע לפעול לטובת גבייה נקודתית של מקרה בודד של אדם פרטי או עסק וכן במצבים של גביה רוחבית עבור עסקים אשר להם חייבים רבים.

הקפדה על יעילות ושקיפות

מערכות המחשוב של המשרד מחוברות ישירות למחשבי ההוצאה לפועל ולבית המשפט ואנו מנהלים שיתוף פעולה צמוד עם מערך של שליחים, חוקרים ותופסים המסייעים לנו בהליך הגביה.

הליך הגבייה מנוהל תוך מתן עדכונים שוטפים ללקוח בהתפתחויות ובשקיפות מלאה תוך העברת דו"חות תקופתיים על ניהול ההליך.

שיתוף:
צרו קשר
דילוג לתוכן