אודות המשרד

לירן נצח ושות' משרד עו"ד

משרד עורכי דין לירן נצח ושות' הוא משרד עורכי דין בוטיק המתמחה בתחום המשפט העסקי-מסחרי.

המשרד מתמקד במה שהוא יודע לעשות הכי טוב – מתן מעטפת משפטית כוללת לחברות, עסקים ואנשים פרטיים בהתנהלותם המסחרית, החל מהקמת החברה/העסק/ המיזם, דרך סיוע בניהול מו"מ מסחריים וכריתת הסכמים, ניהול תהליכים מול מוסדות וגופים שונים, ייצוג בבתי משפט וטריבונאלים משפטיים ומתן ייעוץ שוטף וגיבוש אסטרטגיה משפטית למצבים ייחודיים.

מומחים בגביה משפטית

משרדנו פיתח מומחיות יתרה וקוצר הצלחות יוצאות מן הכלל בכל הקשור לניהול הליכי גביה מורכבים וגבית חובות עבור עסקים ואנשים פרטיים. תשלום שכר הטרחה נגבה רק לאחר שהגביה בוצעה בהצלחה על ידי משרדנו בשיטת "לא גבינו – לא שילמת" לשביעות רצון הלקוחות וכדי לא להעמיס הוצאות על לקוחות שגם כך שרויים במצב כלכלי לא אופטימלי בו נגזלים מהם כספים שלא כדין.

המומחיות האישית והניסיון הרב שצבר מייסד המשרד, עו"ד לירן נצח, בפעילותו המשפטית בעולם המסחרי והן בפעילותו העסקית בישראל ומחוץ לישראל מאפשרת להציע ללקוחותינו שירות משפטי יעיל, מהיר ואפקטיבי תוך מתן מענה לכלל הצרכים המשפטיים הנדרשים לעסק בתחומי פעילותו.

מתמקדים בתחום המומחיות שלנו

מדיניות המשרד לדבוק בתחום התמחות אחד אינה מקרית. השאיפה למצוינות היא נר לרגלינו ואנו סבורים כי ניתן להגיע אליה אם מתמקדים וחיים את עולם המשפט המסחרי בכל רגע תוך שמירה על ערנות כלפי שינויים המתרחשים כל הזמן ומתן מענה מתאים אליהם במיומנות גבוהה.

מכירים כל לקוח

דרך עבודה זו מאפשרת לנו להכיר כל לקוח, להבין לעומק את יעדיו העסקיים תוך בחינת השוק בו הוא פועל על כל מורכבויותיו ולספק לכל לקוח, קטן או גדול, פתרון משפטי מדויק ההולם את צרכיו באופן אופטימלי ותפור למידותיו.

שמים דגש על ערכים

משרדנו חרט על דגלו יישום מערכות יחסים המבוססות על אמון, שקיפות ויושרה ביננו לבין לקוחותינו. לשמחתנו הדבר מוכיח את עצמו כשמשרדנו מקיים מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותיו אשר מחויבים גם הם לאותם ערכים.

מקצוענות ללא פשרות

אנו דוגלים במתן שירות משפטי יסודי, איכותי וללא פשרות כשבד בבד עושים מאמץ ניכר לא להעמיס על לקוחותינו הוצאות כבירות ולשמור על יעילות מקסימאלית בטיפול בעניינם.

משרדנו מבין את הצרכים השונים של לקוחותיו במסגרת פעילותם העסקית ומכיר את הדחיפות העולה לעיתים לקבל מענה משפטי מהיר ואיכותי ועל כן אנו גאים בזמינות המלאה ובשירות הבלתי מתפשר שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו.

אנו שמחים כי לקוחותינו מוצאים בנו שותפים לדרך ורואים בכך אות אמון וחיזוק לכך כי אנו פועלים בדרך הנכונה.

שיתוף:
צרו קשר
דילוג לתוכן